Het examenjaar is voor onze leerlingen natuurlijk een bijzonder jaar. Naast dat zij eindexamen gaan doen, verandert ook het programma voor LO. Het Wolfert Lyceum biedt een speciaal sportprogramma dat de leerlingen helemaal zelf moeten samenstellen. Het zit boordevol nieuwe, uitdagende en ook een paar bekende sporten! Super leuk!

De leerlingen kiezen per periode van drie weken een sport:
Periode 1: voetbal, bootcamp of La Crosse
Periode 2: rugby, tennis of skiën/snowboarden
Periode 3: fitness, basketbal of buitensport
Periode 4: fitness, boksen of volleybal
Periode 5: fitness, badminton of tafeltennis

We hopen dat de opties in de smaak vallen en dat onze leerlingen genieten van het laatste (halve) jaartje LO op het Wolfert Lyceum en in juli 2017 met een brede glimlach en een diploma de school uitlopen!

Met sportieve groeten,

De sectie LO

img_0084img_0087img_0089