We kunnen weer terugkijken op twee zeer geslaagde profielwerkstuk presentatieavonden. Wat zijn we trots op onze leerlingen en hun begeleiders! Met pakkende titels maakten ze de bezoekers nieuwsgierig: ‘Met een boekje in een hoekje? Mij niet gezien!’ ‘Heeft muren bouwen nut?’ en ‘De smaak van kleur.’ Het publiek werd zeer verrast met de uiteenlopende onderwerpen in verschillende disciplines: van kweekvlees tot Engelstalige poëzie, van supergeleiding tot het effect van cafeïne op tuinkers. Heerlijk om te zien hoe onze leerlingen zichzelf overtroffen en zelfs het publiek betrokken bij de presentaties. Nieuw dit jaar waren de generale repetities waarmee de examenleerlingen hun presentatie konden oefenen voor de leerlingen uit 4 havo en 5 vwo, die in januari mogen starten met hun eigen profielwerkstuk. Dit bleek een groot succes.

De laatste beoordelingen gaan in de komende weken plaatsvinden en dan weten de leerlingen wat het combinatiecijfer wordt. Dit combinatiecijfer kan compensatiepunten opleveren, die heel goed van pas kunnen komen voor het eindexamen.

Alle betrokkenen worden hartelijk bedankt voor het enthousiasme en de inzet!