Scholierenverkiezingen
Op 16 oktober konden leerlingen uit klas 4, 5 en 6 hun stem uitbrengen tijdens de scholierenverkiezingen in het OLC. De opkomst was met 64,5% hoger dan ooit!
Bij de presentatie op deze informatieavond richten we ons op ouders/verzorgers groep 7 en 8. Voor de leerlingen hebben we andere informatiemomenten, zoals de open lesmiddagen en het open huis (aanmelden voor de open lesmiddag gaat via onze website). Mocht u willen afmelden of met minder personen komen, dan horen we dit graag snel per mail: lyceum@wolfert.nl. Dan kunnen we andere ouders op de reservelijst een plekje aanbieden. Dank hiervoor. We adviseren altijd om zoveel mogelijk met de fiets te komen i.v.m. eventuele parkeerdrukte. We kijken uit naar uw komst!
Op 16 oktober konden leerlingen uit klas 4, 5 en 6 hun stem uitbrengen tijdens de scholierenverkiezingen in het OLC. De opkomst was met 64,5% hoger dan ooit!
Op vrijdag 31 oktober had de schoolband zijn allereerste lunchconcert, met dit keer een kleine switch in het thema: de hele set werd akoestisch gespeeld!
Een groep leerlingen onderzocht voor hun PWS waar de prachtige kleuren in siervuurwerk vandaan komen. Na het duiken in wetenschappelijke artikelen, losten ze één van de chemische stoffen op in water en
RTV Lansingerland maakte voor de herfstvakantie een reportage over ons Junior Company project, hoe gaaf is dat.
Ons debatteam behaalde op 3 oktober de derde plaats bij het Daltondebat van de Toekomst!
Zoals in de vorige nieuwsbrief stond vermeld, zijn er op het Wolfert Lyceum twee interne contactpersonen: Rutger Sliep en Mare de Koning.
Zaterdag 11 oktober is het Coming Out Day. Op deze dag staan we stil bij het belang van jezelf kunnen zijn, ongeacht wie je bent of van wie je houdt.
Op woensdag 29 oktober organiseren we op school voor alle brugklassers een gezellig en griezelig Halloweenfeest!
Een Ander Festival (EAF) komt eraan – en wij doen mee! Wil jij aan de slag met toneel, dans, zang, muziek en samen iets tofs neerzetten? Wil jij werken aan je presentatievaardigheden?
“Wat een eer dat je mij uitnodigt,” zegt Freek lachend, als ik hem vraag voor deze rubriek. Hij leest de stukjes zelf ook graag, vooral over collega’s en wat zij doen naast het werk. Ook de rubriek ‘Hoe gaat het nu met…’ (door Maxime Hoek)
