Project De Stad

In periode 2 hebben de gymnasiumleerlingen van de tweede klas hard gewerkt aan project De Stad. Vanuit de vakken geschiedenis, aardrijkskunde, Latijn en beeldende vorming hebben zij zich verdiept in het ontstaan en (her)inrichten van steden.

Jong Ondernemen valt in de prijzen

Ga er maar aan staan: een bedrijf runnen in je examenjaar.

Landenmarkt

Op maandag 27 januari hebben de leerlingen hun werk gepresenteerd tijdens de landenmarkt

Ghana

Neem eens een kijkje op Instagram (WlGhana2025), dan kun je alle mooie activiteiten die de Ghana groep onderneemt lezen. Super leuk

Klas 2 bezoekt Den Haag

Afgelopen week zijn de leerlingen van klas 2 naar Den Haag geweest voor een culturele activiteit. Een van de onderdelen was het bezoek aan de Wonderkamers

School Chess 4All

In november hebben twee teams van Wolfert Lyceum zich geplaatst voor de finale van ‘School Chess 4All’ (voorheen het NK-schoolschaak).

Kennismaken met…

Als vierjarig meisje wist Willemijn van Bakel al dat ze juf wilde worden, maar na een jaar PABO kwam ze erachter dat het niet de opleiding was waar haar hart ligt. Ze maakt van elke les een theaterles en de stages vindt ze super leuk maar er zijn te veel regels en te veel vakken.