Voor schooljaar 2025-2026 is er geen ruimte voor nieuwe leerlingen in alle brugklassen, 3 mavo, 4 mavo, 4 havo, 2 vwo en 5 vwo.
Mocht u voor dit schooljaar nog op zoek zijn naar een plek, dan vragen wij u te mailen naar mevrouw Dellevoet, onze ondersteuningscoördinator (ddv@wolfert.nl)
Onderaan deze pagina kunt u, vanaf 1 april 2025, uw interesse doorgeven om uw zoon of dochter te laten instromen vanaf leerjaar 2 op Wolfert Dalton voor het schooljaar 2025-2026. Het insturen van het formulier geeft geen garantie tot plaatsing.
Belangrijk:
- Leerlingen van de Wolfert scholengroep hebben voorrang bij plaatsing.
- Het interesseformulier wordt pas in behandeling genomen als wij ook een VO-VO formulier en een actuele cijferlijst en/of diploma hebben ontvangen van de huidige school.
- Voor de klassen 4h, 4v, 5v en 3m geldt dat het vakkenpakket moet overeenkomen met de vakkenpakketkeuze op Wolfert Dalton.
- Een besluit over plaatsing kan pas worden genomen als het dossier volledig is en het een overgangsbewijs van de huidige school bevat voor de gewenste klas; namelijk een rapport met daarop een notitie van het bevoegd gezag met het besluit van de overgangsvergadering.
- Met het verzenden van het interesseformulier geeft u toestemming aan Wolfert Dalton om contact met de huidige school op te nemen.