Agenda

June 2019

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
  • 3e afnameperiode rekentoets
4
  • 3e afnameperiode rekentoets
  • PWS-workshop Leiden alle V5 leerlingen
  • Suikerfeest
5
  • Suikerfeest
  • 3e afnameperiode rekentoets
  • Gastcollege (T)VWO-5, Pauline van Schouwenburg en Christine Sikkel, kleine aula, 15.00 - 16.00 uur
6
  • 3e afnameperiode rekentoets
  • Proficiency English Course, 16.00 - 18.00 uur, lokaal 202
7
  • 3e afnameperiode rekentoets
  • Inhalen toets(en), 15.00 - 16.40 uur
8
9
  • 1e Pinksterdag
10
  • 2e Pinksterdag
11
  • Benelux debatcompetitie (Hoofddorp)
  • Diawisk toets 2 uur per dag per klas TTO 1 en 2
  • TV3A en TV3B in Bad Kreuznach
  • Deadline LOB-verslag 2 (T)V5, 12.00 uur
  • Deadline PO's/essay's/presentaties handelingsdelen examenklassen
  • Eindexamengala in Supermercado Rotterdam (alleen voor examenkandidaten), 22.00 - 04.00 uur
12
  • Diawisk toets 2 uur per dag per klas TTO 1 en 2
  • TV3A en TV3B in Bad Kreuznach
  • Uitslag tijdvak CE1
  • Examenvergadering VWO, 12.00 - 13.00 uur, lokaal 313
  • Examenvergadering HAVO, 13.00 - 14.00 uur, lokaal 314
  • Gastcollege (T)VWO-5, Jos Megens, kleine aula, 15.00 - 16.00 uur
  • Informatieavond bezoek WFLA (Shanghai), 17.00 - 18.00 uur
13
  • Diawisk toets 2 uur per dag per klas TTO 1 en 2
  • TV3A en TV3B in Bad Kreuznach
  • Proficiency English Course, 16.00 - 18.00 uur, lokaal 202
14
  • Diawisk toets 2 uur per dag per klas TTO 1 en 2
  • TV3A en TV3B in Bad Kreuznach
  • Team Mathematics Challenge (Breukelen), 2 leerlingen uit lj.1 en 2 leerlingen uit lj.2
  • Inhalen toets(en), 15.00 - 16.40 uur
15
  • TV3A en TV3B in Bad Kreuznach
16
  • TV3A en TV3B in Bad Kreuznach
17
  • TV3A en TV3B in Bad Kreuznach
  • Diawisk toets 2 uur per dag per klas TTO 1 en 2
  • CE2
  • Start tijdvak 2
18
  • TV3A en TV3B in Bad Kreuznach
  • CE2
  • Drama performance, High tea brugklas, 15.00 - 17.30 uur
19
  • CE2
  • Drama performance, High tea brugklas, 15.00 - 17.30 uur
  • MR vergadering, 18.00 - 22.15 uur
20
  • follow up vakgroepvoorzittersoverleg WT/WC
  • Drama performance, High tea brugklas, 15.00 - 17.30 uur
  • T1A High Tea, 15.00 - 17.30 uur
  • Proficiency English Course, 16.00 - 18.00 uur, lokaal 202
21
  • Inhalen toets(en), 15.00 - 16.40 uur
22
23
24
  • Toetsweek 3, klas 1 t/m 5
25
  • Toetsweek 3, klas 1 t/m 5
  • PAR bijeenkomst, 14.00 - 16.00 uur
26
  • Toetsweek 3, klas 1 t/m 5
  • Wendag nieuwe leerlingen, groep 8, 13.30 - 16.30 uur
27
  • Toetsweek 3, klas 1 t/m 5
  • Proficiency English Course, 16.00 - 18.00 uur, lokaal 202
  • Afsluiting iMAS Indonesië 2019, leerlingen en ouders, grote aula, 18.30 - 21.30 uur
28
  • Toetsweek 3, klas 1 t/m 5
  • Uitslag tijdvak CE2
  • Inhalen toets(en), 15.00 - 16.40 uur
29
  • Aankomst WFLA
  • Benelux debatcompetitie Finale
  • Bezoek van leerlingen van de Shanghai World Foreign Language Academy
30
  • Bezoek van leerlingen van de Shanghai World Foreign Language Academy
  • Bezoek WFLA