Wolfert Bilingual is hiring a geographer with wanderlust! – Wolfert Tweetalig

Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste docent Aardrijkskunde/Geography met een eerste- en/of tweedegraads bevoegdheid! Ben jij beschikbaar en spreek je vloeiend Engels? Lees dan verder. 

Wolfert Tweetalig 

Wolfert Tweetalig is de grootste en bekendste tweetalige opleiding voor vwo en havo in Nederland. Wij bieden onze leerlingen eigentijds, innovatief onderwijs in een internationaal georiënteerde omgeving waarin ze leren wat het betekent om wereldburger te zijn. Niet alleen door het curriculum, maar ook door samenwerking met leerlingen in het buitenland, uitwisselingen, reizen en internationale stages. Zij leren Engels op ‘near native’ niveau te gebruiken.

De school wil meer en veelzijdiger zijn dan een leerinstituut. Het coachingsprogramma van Wolfert Tweetalig ondersteunt onze leerlingen om vanuit een growth mindset hun zelfregulerend vermogen aan te spreken zodat zij regisseur over hun leerproces zijn. Zo dragen we eraan bij dat onze leerlingen de wereld met open vizier en vol initiatief en zelfvertrouwen tegemoet treden.

Wij zijn WOLF; Wereldwijs, Ondernemend, Leergierig en Flexibel. Onderwijs aanbieden dat passend is voor de toekomst betekent, leerlingen de gelegenheid geven wereldwijs, ondernemend, leergierig en flexibel te zijn. En dat is precies wat Wolfert Tweetalig doet.

Vacature docent Aardrijkskunde/Geography

Wij zoeken per direct een eerste- en/of tweedegraads aardrijkskundedocent die in zowel de onder- als de bovenbouw havo- en vwo-klassen les gaat geven. De nadruk zal liggen op de onderbouw; daar bieden we geography, dus je Engels is goed genoeg om aardrijkskundelessen in het Engels te geven. In alle leerjaren wordt aardrijkskunde in een internationale context ingebed, passend in onze visie. Je hebt passie voor de havo en havo-didactiek, bent bereid om nieuwe materialen te ontwikkelen en nieuwe werkvormen uit te proberen en hebt idealiter ook kennis van GIS? Solliciteer en kom met ons in contact.

Wat vragen wij van jou 

 • je hebt affiniteit met het lesgeven aan leerlingen die een weerspiegeling zijn van de Rotterdamse samenleving;
 • je bent een didactisch talent en staat open voor vernieuwing en ontwikkelingen;
 • je zorgt voor een veilige leeromgeving en bent in staat het maximale uit een leerling te halen;
 • je bent goed in klassenmanagement en je bent creatief in het uitvoeren van het lesprogramma;
 • de lesstof weet jij goed over te brengen en je begeleidt en coacht de leerlingen bij het behalen van hun leerdoelen;
 • je digitale vaardigheden zijn up to date;
 • het ontwikkelen van activiteiten voor de leerlingen in een internationale context vind jij leuk om te doen;
 • je spreekt vloeiend Engels zodat je gemakkelijk met je Engelstalige collega’s kunt communiceren en in het Engels les kunt geven;
 • je bent bereid om coach (mentor) te worden in de onderbouw;
 • je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden en bent in staat om met leerlingen, ouders en collega’s op niveau te communiceren.

Wat hebben wij jou te bieden 

 • Een innovatieve en initiatiefrijke werkomgeving;
 • opleidingsmogelijkheden om je als docent en coach te ontplooien;
 • introductieprogramma voor alle nieuwe collega’s;
 • een MacBook van school;
 • de kans om met leerlingen op reis te gaan;
 • een levendige personeelsvereniging.

Solliciteren?
Jouw CV en motivatiebrief in pdf-format mail je zo snel mogelijk naar wtsollicitaties@wolfert.nl.