Uitnodiging 3e editie Mijn Rotterdam expositie

Onze leerlingen uit 3H, 3HV en 3V zijn de uitdaging aangegaan om het project “Mijn Rotterdam” vorm te geven. Dit project is twee jaar geleden ontstaan door een samenwerking tussen de vakken beeldende vorming en Nederlands.

De leerlingen zijn op zoek gegaan naar wat hen met Rotterdam verbindt. Er werd van de leerlingen gevraagd om dit beeldend te maken en er een procesverslag over te schrijven. Dit beeld, plus hun persoonlijke verhaal hierachter, gaan zij na de meivakantie met ons delen.

De expositie is toegankelijk voor ouders van het Wolfert Dalton. U bent hierbij van harte uitgenodigd om te komen kijken en luisteren naar de werkstukken en persoonlijke verhalen van onze leerlingen rondom het thema “Mijn Rotterdam”.

Woensdag 15 mei exposeert 3H van 14:30u tot 15:30u > in H5

Donderdag 16 mei exposeert 3V van 9:00u tot 10:00u > in de stilteruimte

Vrijdag 24 mei exposeert 3HV van 14:30u tot 15:30u > H5